Contact

Redacţia

 

SABIN ORCAN

Director Editorial

sabin.orcan[@]romanialibera.ro

 

RĂZVAN CHIRUȚĂ

Redactor Şef

razvan.chiruta[@]romanialibera.ro

SABINA FATI

sabina.fati[@]romanialibera.ro

Redactor Şef Adjunct

 

 

Catalin Prisacariu

catalin.prisacariu[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

 

Mihai Duta

mihai.duta[@]romanialibera.ro

Senior Editor

 

INVESTIGATII - 021/20.28.172

Ondine Ghergut - ondine.ghergut[@]romanialibera.ro

Petru Zoltan - petru.zoltan[@]romanialibera.ro

 

REPORTAJ - 021/20.28.158

Petre Badica - petre.badica[@]romanialibera.ro

Manuela Golea - manuela.golea[@]romanialibera.ro

 

POLITICA - 021/20.28.183

Romulus Georgescu - romulus.georgescu[@]romanialibera.ro

 

ECONOMIE - 021/2028175

Adrian Barbulescu - adrian.barbulescu[@]romanialibera.ro

 

EXTERNE - 021/2028101

Gabriela Anghel - gabriela.anghel[@]romanialibera.ro

Adina Mutar - adina.mutar[@]romanialibera.ro

 

CULTURA - 021/2028101

 

Editor foto: Paul Antoniu

Grafică: Adrian Stan, Marcel Stanciu

Telefon: 0212028270; dtp[@]medienholding.ro

Prelucrare foto: Florin Anghel

Corectură: Laura Vodă, Liliana Pîslaru, Livia Săvulescu

 

Adresa redacției Casa Presei Libere,  Corp A3, etaj 2, Sector 1, București

Telefon: 021.202.82.90; Fax: 021.202.81.43

 

 

Redactia România Liberă ONLINE

 

telefon: 021/2028240

facebook: romanialibera.ro

twitter: romanialibera.ro

 

 

Redactor Sef

Malin Bot - malin.bot[@]romanialibera.ro

Editor

Flavia Dragan - flavia.dragan[@]romanialibera.ro

 

Redactori online

Mihai Diac - mihai.diac[@]romanialibera.ro

Roxana Petre - petre.roxana[@]romanialibera.ro

 

Marketing

Robert Vasilescu

Tel.: 021 202 81 85

mkt[@]medienholding.ro

 

 

 

Mica publicitate


Tel.: 021.202.81.11 / 0747.400.300

mica.publicitate[@]romanialibera.ro

 

Achiziții publice


Transilvania-Banat Tel.: 0723.677.354;

Sorin Enache Tel.: 0733.040.588

 

Agenții proprii de publicitate

 

BUCUREȘTI:

Agenția Banu Manta (Ne-am mutat la Casa Presei)

Bd-ul Banu Manta, nr 3, sector 1

Tel: 021-223.09.97 • 021-223.09.96

ad.manta[@]romanialibera.ro

 

Agenția Bucur Obor

Șos Mihai Bravu, nr 3, sect 2 (în Magazinul Bucur Obor intrarea 30-31, vis-a-vis de Primăria Sectorului 2)

Tel: 021-252.63.01 • 021-253.26.80

ad.bucur[@]romanialibera.ro

 

Agenția Câmpineanu (Ne-am mutat la Casa Presei)

Str Ion Câmpineanu nr 16, sector 1

Tel: 021-313.00.91 • 021-310.14.45

Fax: 021-312.47.65

ad.campineanu[@]romanialibera.ro

 

Agenția Nerva Traian (ADRESA NOUA)

Str Nerva Traian nr 5, bl M65 Tronson 1, Magazin 2, sector 3 (BLOCUL LOTO)

Tel: 021-202.81.61 • 021-202.82.05

Fax: 021-202.82.05

ad.nerva[@]romanialibera.ro

 

 

Agenția Piața Presei

Pța Presei Libere, nr 1, Corp C, camera 9/parter, sector 1

Tel: 021-311.51.65 • 021-311.51.66

Fax: 0372.877.012

ad.casapresei[@]romanialibera.ro

 

Agenția Cantemir

Bd. Dimitrie Cantemir nr. 21, bl. 4

ap. 4, sector 4

Tel.: 021-330.47.16 • Fax: 021-330.80.91

ad.cantemir@romanialibera.ro

 

TRANSILVANIA-BANAT

ALBA-IULIA

Str. Mihai Viteazu nr. 4

Tel: 0258.814.872

publicitateab[@]romanialibera.ro

 

CLUJ-NAPOCA

Str. Eroilor 10

Tel: 0264.406.382 • 0264.593.625

publicitatecj[@]romanialibera.ro

 

MUNTENIA

BRĂILA

Calea Galati nr. 56, Bl. 1, Sc. E, parter

Tel: 0239.619.711;

Fax: 0339.401.073

pubbr[@]romanialibera.ro

 

PLOIEȘTI

pubploiesti[@]romanialibera.ro

 

DOBROGEA

CONSTANȚA

Bd. Tomis nr. 46, etaj 1

Tel: 0241.607.288

pubct[@]romanialibera.ro

---------------------------------

 

România liberă este un produs al Medien Holding

 

Director general

ADRIAN RUS

 

Director vânzări

RADU GĂVRUȘ

radu.gavrus[@]romanialibera.ro

 

Echipa de vânzări mare publicitate

 

Adriana Alexiuc

Tel.: 021.202.81.84 

Email: adriana.alexiuc[@]medienholding.ro

 

Lucian Cristea

Tel.: 0241.60.72.88

Email: cristea[@]romanialibera.ro

 

Ani Honcioiu

Tel.: 021.202.81.31

Email: ani.honcioiu[@]medienholding.ro

 

Claudiu Stana

Email: claudiu.stana[@]medienholding.ro

 

Director producție și tipografie

MIHAI VOIVOD

mihai.voivod[@]medienholding.ro

productie[@]medienholding.ro

Telefon: +40 21 202 81 60

+40 21 202 81 12

 

Șef serviciu difuzare

Iuliana Luca

Tel.: 021 202 82 12

difuzare[@]romanialibera.ro

 

Distribuție

BURDA ROMÂNIA, TUTUN ȘI ZIARE, AVE MM, LS TRAVEL RETAIL, CALLIOPE, SORIANA INTERBRANDS, PROACTIV, AMO PRESS,

 

Abonamente

ABO PRESS; C.N. POȘTA ROMÂNĂ; MANPRES DISTRIBUTION

 

Tipografie

Sigma Media - www.sigmamedia.ro