Timpul Liber
 
Vacante din timp
17 Martie 2010
 E-MAIL      PRINT      RSS             MĂRIME TEXT
557 VIZUALIZARI | COMENTARII  0
Cu cât se apropie vara cu atât cresc si preturile la bilete de avion sau pachete turistice. Puteti evita să plătiti tarife costisitoare dacă vă achizitionati vacantele din timp de la Târgul International de Tu­rism Holiday Market care se va desfăsura începând de astăzi si până pe 21 martie, la Palatul Parlamentului.
Si pentru că este vorba de un târg foarte mare vă spunem noi că toti expozantii vor face reduceri semnificative, reduceri care pot ajunge si la 30% fată de pretul standard, fie că vorbim de o sedere la un hotel, de un bilet de avion sau de o vacantă „all-inclusive".

Si dacă nu cumpărati nimic de aici ati putea totusi avea o vacantă de vis pentru că multi expozanti vor oferi diverse premii la concursurile de la standurile lor. Biletul de intrare la târg costă 10 lei. În cadrul Târgului International de Turism Holiday Market va avea loc Seminarul "Google si Turismul: Provocarea publicitătii si vânzărilor în mediul online", sustinut de reprezentantii Google Ireland Ltd. dezbătând cele mai bune modalităti de a promova si de a distribui prin internet ofertele turistice.
Pe lângă acest eveniment, mai sunt prevăzute pe durata târgului confe­rinte si seminarii pe teme corelate industriei turismului.
Având în vedere apropierea Sărbătorilor Pascale, reprezentantele "Clubului Femeilor din ANAT" vor desfăsura o primă initiativă cu caracter umanitar, prin organizarea unei actiuni de colectare de materiale - jucării, cărti si hăinute - în beneficiul copiilor din institutiile sociale.


VOTEAZA ARTICOLUL
1/5
1 vot
Nume: * 
E-mail:
Titlu: * 
Comentariu: * 
Campurile marcate cu * sunt obligatorii!
Comentariile dumneavoastră necesită aprobarea unui moderator.
Mesajele ce conţin expresii licenţioase, atacuri la persoană, instigă la ură, rasism, xenofobie sau homofobie, ori aduc atingere altor persoane vor fi editate sau şterse.
Comentariile trebuie să facă referire la subiectul articolului.
 

ANUNTURILE TALE DE MICA PUBLICITATE LA UN CLICK DISTANTA

  imobiliare.jpg   general.jpg

cursvalutar
1 EUR
4.4646
-0.0016
-0.0358
1 USD
3.5492
-0.0046
-0.1296
1 GBP
5.5585
-0.0180
-0.3238
 
 
 
 
IN PAGINILE Romania Libera
 
Medien Holding Casamea Hiparion Publishers Tipografia UnitedPrint RUN DATA SOLUTIONS RUN DATA SOLUTIONS Casamea Modista ExpoCasamea
RUN DATA SOLUTIONS SATI