31.1 C
București
sâmbătă, 27 iunie 2026
AcasăSpecialOana catre Moni: "Iesi afara, nesimtito!"

Oana catre Moni: „Iesi afara, nesimtito!”

"In timpul inregistrarii emisiunii «Pact cu diavolita» am fost amenintata si santajata de Monica Columbeanu. Nu permit asa ceva. O sa ma adresez instantei", a declarat Oana Zavoranu pentru Ring.

Scandal de proportii cu ocazia inregistrarii emisiunii "Pact cu diavolita", ce va fi difuzata sambata, de la ora 22.30, la Kanal D. Gazda Oana Zavoranu a dat-o afara din studio pe invitata Monica Columbeanu, dupa ce sotia lui Irinel a cerut sa fie scoasa la montaj o anumita secventa.

Face nazuri la… soferi

In imaginile cu pricina, Moni era luata in brate si urcata pe un pian de unul dintre cei cinci baieti selectati pentru a-i putea fi sofer. Initial, ea n-a avut nimic de obiectat. Ba chiar a zambit. Conform unor persoane care au participat la filmari, dupa cateva minute, invitata si-a adus aminte ca e femeie maritata si a cerut sa se taie la montaj secventa respectiva: "Sunt sotia lui Irinel. Macar daca aduceati pe altcineva mai frumos".

"Pot sa va distrug emisiunea!"

Dupa ce Monica a fortat nota cu replici de genul "Am puterea sa va distrug emisiunea", Oana a luat foc, cerandu-i raspicat: "Iesi afara, nesimtito!". Contactata de "ring", Oana Zavoranu a anuntat ca o va da in judecata pe Monica Columbeanu: "O s-o acuz de amenintare si santaj!".

Sustine ca a fost hartuita sexual

Oana a adaugat ca Monica Columbeanu a strigat ca s-a simtit hartuita sexual dupa ce fusese urcata pe pian: "Eu nu mi-am permis sa spun altora ce sa faca in emisiunea lor si nici n-am avut tupeul si nesimtirea de a santaja si ameninta vreun moderator tv. Am stiut sa respect gazda si casa in care m-am dus, chiar daca, uneori, nici mie nu mi-au convenit intrebarile. Inainte de faza cu pricina, eram ca un butoi de pulbere. Ea era extrem de tendentioasa in raspunsuri, urcandu-i-se probabil la cap ca in alte emisiuni nu fusese pusa la punct. A inceput sa ameninte ca s-a simtit hartuita sexual si ca emisiunea e un balci si un «fake» (fals – n.r.), ca are resurse sa o faca ea de ras. Nici macar sa minta inteligent nu a stiut. Cum poate spune asa ceva cand, initial, a zambit dupa ce a fost pusa pe pian?!".

Cere 300 euro per aparitie tv

Monica Columbeanu a acceptat sa fie prezenta in emisiunea Oanei Zavoranu dupa ce a solicitat sa fie platita. Surse din Kanal D ne-au dezvaluit ca sotia lui Irinel ar fi primit 300 de euro (circa 1.250 de lei – n.r.) pentru aparitie. "Esti platita sa vii aici!", a strigat Oana catre Moni inainte ca aceasta sa paraseasca studioul.

Cele mai citite

Canicula paralizează Franța: examene în parcări subterane, haos pentru ventilatoare și măsuri de criză

În paralel, temperaturile au atins frecvent valori de peste 40 de grade Celsius în anumite regiuni, iar nopțile tropicale au amplificat disconfortulFranța traversează unul...

Băncile românești își consolidează rezervele: depozitele populației și firmelor au crescut cu aproape 50 de miliarde de lei

BNR apreciază că sectorul bancar a menținut pe parcursul anului trecut o poziție confortabilă, din punct de vedere al lichiditățiiSistemul bancar din România a...

Consiliul Europei acuză Suedia de discriminare în accesul la servicii medicale pentru migranții romi

Experții europeni subliniază că accesul la îngrijiri medicale este o condiție fundamentală pentru demnitatea umanăSuedia a încălcat mai multe prevederi ale Cartei Sociale Europene...
Ultima oră
Pe aceeași temă